Milli Piyango tarafından düzenlenen Süper Loto çekilişi gündem oldu. Haftanın ikinci oyunu 4 Mayıs Perşembe akşamı düzenlenen çekilişi bu akşam da yoğun ilgi gördü. Noter ve Milli Piyango yetkilileri eşliğinde 21:30'da canlı yayında düzenlenen Süper Loto çekilişine dair tüm detaylar araştırılıyor. Süper Loto çekilişine ilişkin detayları sizler için düzenledik. Peki 4 Mayıs Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 4 Mayıs Süper Loto'da kazandıran numaralar neler oldu? İşte 4 Mayıs Süper Loto sonuç sorgulama sayfası...

4 Mayıs Süper Loto Sonuçları Açıklandı mı?

Salı, Perşembe ve Pazar akşamları olmak üzere haftanın üç günü düzenlen Milli Piyango yetkilileri ve noter huzurunda gerçekleştirilen Süper Loto çekilişi 21:30'da canlı yayında çekildi. 6 bilenin büyük ikramiyeyi elde etme şansı yakaladığı şans oyunu Süper Loto sonuçları, Milli Piyango resmi web sitesi üzerinden paylaşıldı. 4 Mayıs Süper Loto çekiliş sonuçları için haberimiz üzerinde yer alan ekranı inceleyebilirsiniz.

4 Mayıs Süper Loto Sonuçları Açıklandı!

4 Mayıs Süper Loto'da kazandıran numaralar; 9, 30, 46, 47, 51, 57 oldu. 6 bilen çıkmayan çekilişte 17.983.625,73  TL büyük ikramiye bir sonraki çekilişe devretti. 

4 MAYIS SÜPER LOTO SONUÇ SORGULAMA SAYFASI