Bir İngiliz yayın klasiği Business Channel Türk Tv; Aralık 2015’ten beri birçok farklı projeyi sizlerin beğenisine sunuyor. Genel Müdür Sertan KIRÇO’nun idealist yaklaşımı, Genel Yayın Yönetmeni ünlü gazeteci Savaş Kalafat’ın sıra dışı fikirleriyle yenilenmeyi ve başarıyı mottomuz haline getirerek izleyicilerimiz ve konuklarımızın da katkısı ile büyük başarılara imza atıyor.

Türkiye’nin İlk ve Tek İş Kanalı olan Business Channel Türk Tv ailesi olarak alanının en özgünü ve en iyisi konumunu korumak için ürettiğimiz içerikleri özenle hazırlıyor, izleyicilerimizin ve konuklarımızın fikirlerini her zaman el üstünde tutarak, bu yolda ilerlemeyi hedef haline getiriyoruz. Avukat, Yaşam Koçu, Mühendis, Doktor, Diş Hekimi… Ve sayamayacağımız kadar çeşitli mesleklerden, alanında uzman kişiler ile ortaya çıkarttığımız bu güzel tabloda yer alan değerli konuklarımıza, minnet duygularımızı içtenlikte iletiyoruz.

Bu yoğun çalışmanın armağanı olarak, 3 Aralık’ta Ortadoğu İş Adamları Derneği’nden aldığımız ödülün getirdiği onur ile her zaman sizler için en iyi içeriklerimizi üretmeye devam edeceğiz. Konuklarımızın yanı sıra sevgili izleyicilerimizin de ekibimize verdiği enerji ile ekip tüm dünyayı kasıp kavuran Covid-19 salgınına rağmen, gerekli tedbirlerle birlikte tüm engelleri aşarak sizler için çalışmaya devam ediyor. Abone ve takipçi sayısıyla sektöründe tek olan Businesschannelturk etkileştiği mecra ile kullanıcılarına büyük imkân sağlıyor.

Business Channel Türk Tv

Türkiye’nin ilk ve Tek İş Kanalı

İLETİŞİM

0 212 425 95 95