FİRMALAR ALİŞAN VE BUSE VAROL ÇİFTİNİN PEŞİNDE!

Alişan ve oyuncu eşi Buse Varol çifti ayrılık haberi ile magazin gündemine oturmuştu. Gündemden düşmeyen çifte firmalar tarafından teklif yağıyor. İşte detaylar...

Oyuncu Buse Varol ve şarkıcı Alişan'ın kızlarının doğum gününü ayrı ayrı kutlaması boşanma iddialarını gündeme getirmişti. Buse Varol, geçtiğimiz haftalarda çıkardığı alyansını yeniden taktı. Alyansını vurgulayarak bir paylaşım yapan Varol, dikkatleri üzerine çekti. Buse Varol, Alişan'ı etiketleyerek yaptığı son paylaşımla boşanmayacaklarını duyurdu. Boşanma haberleriyle gündemi meşgul eden çiftin kısmeti açıldı.

 

ANLAŞMA YAPTILAR
Boşanma süreciyle manşetlerden düşmeyen ikilinin barışması da gündem olunca; Alişan ile Buse Varol, firmaların gözdesi haline geldi. Takvim'in haberine göre reklam teklifi yağan çift aralarını düzeltince hemen bir anlaşma yaptı.

PARA PARAYI ÇEKİYOR
Güneşli'deki bir mağazadaki yeni koleksiyon tanıtımına katılacak olan çift, bu reklam ziyareti karşılığında 100 bin TL aldı. Daha birçok firmadan reklam teklifi alan ikili için "Barışma bereketli geldi" ve "Para parayı çekiyor resmen" yorumları yapıldı.

GELİNİNİ AFFETMEDİ
Öte yandan Alişan'ın annesi Suzan Tektaş'ın, gelini Buse Varol'a bu süreçteki tavırlarından dolayı kızgın olduğu öne sürülmüştü. Hatta Tektaş'ın gelinini affetmediği ve araya mesafe koyduğu iddia edildi. Alişan şimdi de annesi ile eşinin arasındaki buzları eritmeye çalışıyor.

Kaynak: Haberler.com