Gülşen'in Eski Sevgilisi Erol Köse'den Bomba İtiraf!

Gülşen'in eski sevgilisi Erol Köse'den bomba itiraf. Gülşen'in Sarışınım klibi çok daha dekolteli, çok daha erotikti. Gülşen'in Lolipop klibinden çok daha seksi klibi ortaya çıktı

Sahne kıyafetleri ve bir seyircisine yaptığı kucak dansı ile adından sıkça söz ettiren ünlü şarkıcı Gülşen, son olarak lolipop yaladığı seksi albüm kapağı ve seksi klibi ile gündem oldu. Gülşen'e destek verenler de oldu eleştirenlerde... Gülşen'in eski sevgili Erol Köse katıldığı canlı yayından bomba bir itirafta bulundu.

Al Sana Haber’de son albüm kapağıyla eleştirilen Gülşen için Seyhan Soylu; “Bant çekmiş resmen” yorumunda bulunurken Business Channel CIO’su Sertan Kırço;

“Sanatçılar aslında böyle tercihler yapabilir. Tabi sonrasında gelecek tepkileri de düşünmesi lazım. Ama Gülşen bence bunları umursamıyor. Gülşen Türkiye’ ye çok fazla” yorumunda bulundu.

Gülşen’ in sahne kostümleri eleştirilirken dün magazine düşen Ozan Çolakoğlu ile Gülşen’in ayrılık haberi üzerine de değerlendirmeler yapıldı.

Seyhan Soylu geçtiğimiz programlarda Ozan Çolakoğlu ve Gülşen’in ayrılacağını programında söylemiş ve Soylu’nun bu iddiası ikili tarafından yalanlanmıştı.

Seyhan Soylu : Pirana Gibiyim, Canavar Gibiyim. Susturamazsınız! - Medya  Alemi

SEYHAN SOYLU ŞUNLARI SÖYLEDİ:

"Ben bundan 2 ay önce Gülşen’ in boşanacağını söyledim. İnsanlar bana ya yok öyle bir şey dediler. Gülşen bana sosyal medyadan döşendi. Kim haklı çıktı? Seyhan Soylu’ nun her dediği doğrudur. Asla ve asla çakma haber yapmam. Duyum yanlışsa da hemen düzeltirim. Boşanma haberi az önce medyada çıktı. Ozan Çolakoğlu’nun da albüm yaptığı birine aşık olduğunu bu nedenle eve çok geç gittiğini ve bu nedenle kriz çıktığını da söylemiştim. Bunu da yakında haber olarak göreceksiniz. Eski sevgilisi Erol Köse bile “Yapma ya Gülşen için bunu söyleme. Çok da güzel ilişkileri var” demişti."

Seyhan Soylu "Kaynağım kesin Gülşen - Ozan Çolakoğlu boşanıyor" dedi!  Yatakları ayırdıklarını söyledi! Ünlü çift iddialara yanıt verirken eski  sevgili Erol Köse'nin yorumu dikkat çekti! foto galerisi 8. resim

"Al Sana Haber" yorumcularından biri olan Yapımcı Erol Köse de canlı yayına bağlanarak Gülşen’ in sahne kostümleri ve albümüne destek olurken bomba bir itirafta bulundu.

Gülşen Erol Köse'ye açtığı davayı kaybetti

EROL KÖSE ŞUNLARI SÖYLEDİ: 

"Şimdi pop müzik yapılıyor. Pop müzikte kişiler kendi sınırlarını kendileri belirler. Demokratik bir ülkedeyiz. Beğenmeyen izlemez. Gülşen Hanım da kendi sınırlarını kendi belirler. 15 yıl önce Sarışınım klibinde çok daha dekolte bir kıyafet giymişti.Hem de TV de yayınlandı. O klip daha sonra RTÜK tarafından yasaklandı. Ben Gülşen’ in Sarışınım klibini yasaklansın diye çektim. İtiraf edeyim"

Seyhan Soylu: “Bir dakika bomba geldi” diyerek söze girdi.

Soylu; “Sarışınım klibinde Gülşen erotizmin dozunu kaçırmıştı. O tarihte seninle sevgiliydi. Onu kıskandığın içinde RTÜK’ den klibi yasaklattın” dedi.

Bu fotoğraf Gülşen'in 2009 yılındaki "Sarışınım" şarkısına çektiği klipten...