Kısmetse Olur yarışmacısı Cansel Çördük'ten yatak pozu! Takipçileri Bahar Candan'a benzetti

Kısmetse Olur yarışmasıyla şöhrete kavuşan Cansel Çördük, yatak pozuyla gündem oldu. Köpeğiyle yatağında uyuduğu anlara ait fotoğraflarını paylaşan Çördük'ün son hali ise ünlü fenomen Bahar Candan'a benzetildi.

Son yıllarda çok fazla estetik operasyon geçiren Cansel Çördük'ün son halini görenler gözlerine inanamadı. 27 yaşındaki fenomen zaman zaman cesur paylaşımlara da imza atıyor.

YATAK POZU OLAY YARATTI

Cansel Çördük 460 bin takipçiye sahip olduğu Instagram hesabından köpeğiyle uyurken çekildiği fotoğrafını paylaştı. Mini şortuyla poz veren Çördük'e beğeni ve yorum yağdı. Estetikli haliyle sık sık adından söz ettiren Çördük, son haliyle Bahar Candan'a benzetildi.

CANSEL ÇÖRDÜK KİMDİR?

Cansel Çördük, 1995 yılında dünyaya geldi. Üniversite eğitimi için Antalya'dan İstanbul'a taşındı. Lisansını İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünde tamamladı. Çılgın Dersane filminde rol alan Çördük, Kanal D ekranlarına yayınlanan Kısmetse Olur isimli yarışma ile adını geniş kitlelere duyurdu.

Aynı programda tanıştığı Eser West ile olan inişli çıkışlı ilişkisiyle sürekli gündem oluyordu. Sosyal medyada iddialı paylaşımlarda bulunan Cansel Çördük, modellik yapıyor.