Spiritüel Yaşam Koçu Rezzan Yıldız, kendinden ve uzmanlık alanından bahsetti. “1972'de İstanbul'da doğdum. Çocukluğumdan beri kendimde bir farklılık olduğunu farketmiştim, Şöyle ki arkadaşlarımın akıllarından geceni bilip söylüyordum artık bunu kendimize oyun yapmıştık. Sonrasında gençlik yıllarımda, Duru görü, resimden kişilik analizi ve astrolojiye merak saldım. Hem mesleğim olan muhasebeyi hem de bu yorumlamalara devam ederken bir metafizik uzmanı ile karşılaştım. Kendisi enerjimin yüksek olması nedeni ile başarılı olabileceğimi söyledi.

Bu konuyla ilgili kendisinden eğitim aldım. Bu konuya olan ilgim çok daha fazla arttı ve Spiritüel danışmanlık, bioenerji, reiki, astroloji, nlp, kuantum, meditasyon, bilinç altı dilleri, meditasyon koçluğu, aile danışmanlığı, yaşam koçluğu, öğrenci koçluğu, ilişki koçluğu, nefes terapisi koçluğu, biometrik yüz okuma, kozmik enerji, mindfulness, astroloji, fitoterapi, enneagram, regresyon, numeroloji, rune taşları, sarkaç kullanımı eğitimleri gördüm. Ve eğitim verebilmek için de eğitim de aldım. Kısaca doğal yoldan gelen yeteneğimi almış olduğum eğitimlerle geliştirdim.

Uzun zamandır bu alanda çalışmalar yapmakta ve eğitimler vermekteyim. Bu eğitimler, Reiki, rune taşları, sarkaç kullanımı, sayılarla çalışma yapmak numeroloji eğitimi. Benden eğitim aldıktan sonra kişiler hem kendilerine hem de yakın çevrelerine bu çalışmaları uygulayabilecekler. Bu nedenle bu eğitimleri hemen herkese tavsiye ediyorum. Bununla beraber Bussines Channel Türk ve BR TV de yayınlanan Rezzan Yıldız’la diğer boyut programını da hazırlayıp sunmaktayım. You tube da “Rezzan Yıldız “ adlı kanalımda paylaşımlarımı bulabilir, abone olarak yorumlara sorularınızı yazabilirsiniz. İnstagram ve tiktokdan da canlı yayın yaparak meditasyon ve uzaktan yapılabilecek enerjisel çalışmalar yapmaktayım. İnstagram hesabım rezzanyildiz.1 ve tiktok hesabım Rezzan yildiz.  Bu kadar yoğun çalışmakta ki motivasyonum ise, yapmış olduğum çalışmalardan sonra, danışanlarımın hayatlarına katkı sağlamam nedeniyle teşekkürleri mutlu, rahat ve hayatlarının kontrolünü ellerine almış olmaları…” ifadelerine yer verdi