NURETTİN SERKAN KIRÇO KİMDİR?

Nurettin Serkan Kırço Kimdir? Son zamanlarda herkes birbirine bu soruyor. Business Channel Grubunun Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Serkan Kırço kimdir?


1980 Yılında İstanbul Fatih'te doğdu. İlk öğrenimi Sancaktar Hayrettin İlkokulunda tamamlayan Serkan KIRÇO Ortaokulu Koca Mustafa Paşa Lisesi'nde tamamladı. Lise öğrenimi Eresin Turizm Otelcilik Meslek Lisesi'nde tamamladıktan sonra sırası ile İstanbul Kültür Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Amerikan Newport Üniversitesi'nde işletme Finansmanı eğitimi gördü.

Uzun yıllar Turizm Alanında çalışatıktan sonra 2011 yılında Business Channel grubunu kuran Nurettin Serkan Kırço halen grubun Başkanlığı'nı yapmaktadır.


Evli ve 2 çocuk sahibi olan Serkan KIRÇO iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Atatürk ve vatan sevdalısı olan ve yanında 150 kişi istihdam eden Nurettin Serkan KIRÇO "Ülkemiz ve vatanımızın geleceği için ne yapmamız gerekiyor ise onu yaparız" diyor. Hayattaki en önemli ideali ülkesine ve ülkesinin vatandaşlarına katma değer katmak olan Serkan Bey "Bu ülkeye bir ağaç dikebilirsek ne mutlu bize" diyerek hayatındaki en önemli idealini anlatıyor.