Bundan tam 8 sene önce, 2015 yılında O Ses Türkiye'ye Nutsa Buzaladze isimli bir yarışmacı katılmıştı. Tüm jürilerin beğenisini kazanan yarışmacı Hadise'nin takımına girmiş, ancak finali bile göremeden elenmişti. Kıymeti bilinmeyen Nutsa Buzaladze'nin başarı hikayesinin detayları içeriğimizde 👇

Bunca sene sonra hatırlar mısınız bilmiyoruz ama Nutsa Buzaladze, 2015 yılında O Ses Türkiye'ye katılmıştı.

Lady Marmalade şarkısını söyleyen Nutsa, o dönem jüri koltuğunda olan Murat Boz, Hadise, Ebru Gündeş ve Gökhan Özoğuz tarafından çok beğenilmişti.

Ardından Hadise'nin takımında olmayı seçmiş, ancak finale bile kalmadan düellolarda elenmişti.

Nutsa'nın ilk O Ses Türkiye performansını hatırlamak isteyenler için 👇

Gelin görün ki, O Ses Türkiye'de kıymeti bilinmeyen yarışmacı, bu sene Amerika'nın en büyük müzik yarışması American Idol'da adeta Nutsa rüzgarları estirdi!

İşte Nutsa'nın American Idol'deki performanslarından biri 👌🏻

Büyük bir azimle American Idol'da yoluna devam eden Nutsa, O Ses Türkiye'de yaşadığının aksine American Idol'de son 12'ye kaldı ve bu süreç içerisinde inanılmaz bir hayran kitlesi elde etti.

Üstelik Nutsa, American Idol'da son 12'ye kalarak sadece kariyerinin temellerini sağlam bir şekilde atmış olmadı... Kendisi, dün gece büyük finali gerçekleşen American Idol'da, muhtemelen her sanatçının hayalini kurduğu şeyi yaşadı... Dünyaca ünlü şarkıcı Kylie Minogue ile düet yaptı!

Biraz da kulaklarınız ziyafet çeksin diye Kylie Minogue & Nutsa düetini sizin için şöyle bırakıyoruz 🤩 Bir de azim her şeydir arkadaşlar, unutmamak lazım. Biri sizin kıymetinizi bilemedi diye siz kendinizden şüphe etmeyin, Nutsa gibi olun! 😂