STAR TV'nin her bölümde seyircisini ekran başına kilitleyen dizisi Ömer, dün akşam 18. bölümüyle ekranlara geldi. Selahattin Paşalı, Gökçe Bahadır ve Barış Falay'ın başrollerini paylaştığı OGM Pictures imzalı uyarlama dizinin yeni bölümünde yaşananlar büyük bir merakla takip ediliyor. Kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; Ömer son bölüm tek parça full izleme ekranı...

Ömer son bölümde; Ömer birden karşısında Reşat ve Erdal'ı görür. Bu durumdayken bile Gamze'yi sevdiğini söylemekten çekinmeyecektir. Reşat ise kendini Erdal'ın karşısında küçük düşmüş hisseder.

Reşat ve Ömer arasında büyük bir tartışma çıkar. Reşat, oğlunu evden kovacaktır. Bu sırada Hüsnü de kapılarına dayanmıştır. Gamze ne yapacağını bilemez bir halde zorda kalmıştır.

Ömer, Gamze'nin içinde bulunduğu durumu öğrenince gözünü karartır ve Fatma'dan Gamze'yi almak için harekete geçer. Nisa'nın sıkıntıları Hakan'ın davranışları yüzünden asla son bulmamaktadır.

En büyük problemlerinden bir tanesi de Fatma'nın onları evden çıkartmak istemesidir. Kızı Emine'nin hayatındaki kişinin Zerrin'in oğlu olduğunu öğrenen Nisa, en başından beri destek olduğu kızının bu sefer karşısında duracaktır.

Reşat, ne olursa olsun oğlunu içinde bulunduğu durumdan kurtarmak ister ve bir avukat tutar. Süreyya'nın asılsız suçlamasıyla mücadele edecektir. Annesinin Erdal'la evlenmesi isteğini reddeden Gamze ise evden kovulmuştur. Tuna'yı da yanına alıp Ömer'i bulmaya gider.

Mahkemenin hakkında tutuklama kararı çıkardığını öğrenen Ömer, yanındaki Gamze ve Tuna'yı ise hayatında gözünü kapatıp güveneceği tek kişiye emanet etme kararı alır.

Ömer Son Bölümde Neler Oldu?

Gamze sonunda Erdal'a ayrılmak istediğini söyler. Bu ani gelişme Erdal'ın, Süreyya'nın Ömer ve Gamze’yle ilgili iddialarını bir kez daha düşünmesine neden olur. Gamze’nin Erdal’dan ayrıldığını öğrenen Süreyya, şüphelerinin doğru olduğunu görünce çılgına döner ve Ömer'den intikam almak için gözünü karartır.

Kocasının yarattığı sorunlarla mücadele ederken, bir yandan da Ömer'e yardımcı olmaya çalışan Nisa, hiç beklemediği bir yerde Zerrin'le karşılaşınca büyük bir şok yaşar. Hakan'a boşanmak istediğini söyleyen Nisa, kocasının şantajlarına devam etmesiyle çaresiz kalır.

Ömer'le ilgili üst üste hayal kırıklıkları yaşayan Reşat, Süreyya'nın iddialarının yalan olduğunu öğrenince derin bir oh çeker. Bu gelişme oğluyla arasındaki buzları biraz olsun eritse de Süreyya'nın suçlamayı sürdürmesi onların önündeki en büyük sınavdır. Ömer ve Gamze her şeye rağmen bir arada güçlü kalmaya çabalarken her ikisi de evlerine gelen davetsiz misafirlerle yüzleşmek zorunda kalacaktır.

Ömer 18. Bölüm Tek Parça İzleme Ekranı

ÖMER SON BÖLÜM TEK PARÇA FULL İZLE