ŞEYMA SUBAŞI'DAN ŞOK AYRILIK!

Şeyma Subaşı, 1,5 senedir aşk yaşadığı Mısırlı iş insanı Meedo Alsaloussi ile ayrılık kararı aldı. Subaşı, kararını sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. İşte detaylar...

Acun Ilıcıalı'dan boşandıktan sonra yurt dışında yaşamaya başlayan Şeyma Subaşı, 1,5 yıldır aşk yaşadığı Mısırlı iş insanı Meedo Alsaloussi ile evlilik kararı aldı. Düğün için hazırlıklara başlayan ve önümüzdeki yaz nikah masasına oturmaya hazırlanan çiftten kötü haber geldi.

AYRILIK KARARINI TAKİPÇİLERİYLE PAYLAŞTI

"Dün kızı Melisa'yı ve ailesini görmek için Türkiye'ye gelen Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabından sevgilisiyle yollarını ayırdıklarını duyurdu. Subaşı, paylaşımında "Sizlerin de bildiği ve tanık olduğu gibi yaklaşık 1,5 senedir Meedo Alsaloussi ile yaşadığımız birlikteliğimizi, karşılıklı anlaşarak sonlandırma kararı aldık. Her ilişkide olabileceği gibi biz de yaşadığımız anlaşmazlıklar sonucu ilişkimizi sürdüremeyeceğimize karar verip saygı çerçevesinde yollarımızı ayırdık. Aldığımız bu karar ve yaşadığımız hassas sürece siz değerli takipçilerim ve basın mensuplarının saygı ve anlayışını rica ediyorum" dedi.

 

Şeyma Subaşı, ayrılık kararının ardından eski sevgilisiyle olan bazı fotoğrafları Instagram hesabından kaldırmadı. Subaşı'nın evlilik teklifi fotoğraflarını kaldırması da dikkatlerden kaçmadı.

Kaynak: Haberler.com