Rafet El Roman, 1970 yılında ailesi Almanya'ya işçi olarak gittiğinde yedi yaşına kadar Uzunköprü Ömerbey köyünde anneannesi ile birlikte yaşadı. Birinci sınıfı köyde okuduktan sonra Almanya'ya ailesinin yanına gitti. Öğrenimini Almanya'da tamamlayan Rafet El Roman, on altı yaşında şarkı sözleri yazıp beste yapmaya başladı.

1998 yılında Rafet El Roman ve Tuğba Altıntop'un kızı olarak Almanya'da dünyaya gelen Rafet El Roman'ın büyük kızı Su El Roman da babasının izinden gidiyor. Yabancı müzik coverları seslendirerek müzik yaşamına adım atan Su El Roman, babasının çapkınlıkları hakkında yaptığı açıklamayla gündeme bomba gibi düştü.

Rafet El Roman'ın yıllar önce boşandığı Tuğba Altıntop'tan Su ve Şevval adında iki kızı var.

Şarkıcılığa soyunan Su El Roman çapkınlıklarıyla gündeme gelen babası hakkında konuştu. Su "Herkes kendi hayatını yaşasın. Gün gelir ben de buna benzer şeylerle gündeme gelebilirim. Kimse için kötü düşünmüyorum, benim için de kimse düşünmesin. Can yakmadığın sürece sıkıntı yoktur" dedi.

Ünlü bir babanın kızı olmanın avantaj ve dezavantajları olduğunu söyleyen Su El Roman "Herkes Babamdan dolayı 1-0 önde başladığımı sanıyor. Yok öyle bir şey..."

"Hatta o gölgeden çıkmak daha zor" dedi. Su "Küçükken 'Rafet El Roman'ın kızı Su' olmak sorun değildi. Ama şimdi kendim bir şeyler başarınca bu durum egomu zedeliyor. Ama tabii ki müzikte her zaman desteğini görüyorum" diye konuştu.

Kaynak: Vatan Gazetesi