TUĞBA EKİNCİ FLASH TV DE SUNUCULUK YAPACAK...

 

Tuğba Ekinci, Flash TV’de program sunuculuğu yapacak! Anasayfa Magazin Tuğba Ekinci, Flash TV’de program sunuculuğu yapacak! 16 Ekim 2021, 11:00 tarihinde eklendi İki senelik aradan sonra seyircisi ile Haber kanalı olarak buluşan ve Türk televizyonlarının arasına bomba gibi bir kadro ile giren Flash TV 11 Ekim’de yayın yaşamına başladı.

 

 

Takip et Yazdir Arttir - Azalt Yorum 0 Başarılı haberci Hakan Aygün, kanalın Genel Yayın Müdürlüğü’nü üstlenirken 2.kaptan ise duayen basın mensubu Savaş Kalafat… Can Ataklı, Orhan Uğuroğlu, Nazif Okumuş, Serhat Ulueren, Akif Beki, Atilla Taş, Seda Akgül, Fehmi Koru, Çağlar Cilara gibi meşhur adları gibi birçok haberciyi kadrosuna katan kanal, şuanda de öğlen kuşağında yayınlanan magazin ve aktüel programlarına fark atmak için yeni bir program için düğmeye bastı. 1 Kasım’da yayına girecek olan “İki kadın iki erkek ve O… “AL SANA HABER” adlı program14.00 ile 16.00 saatlerinde arasında canlı olarak yayınlanacak. Program kendi kuşağında yayın yapan bütün programlara rakip olacak.

 

 

Haber, siyaset, magazin ve aktüel gün içindeki yayın saatlerindeki bütün TV’lerdekiprogramları güncel olarak olumlu, olumsuz eleştiren analiz edecek olan program yepyeni bir format ile ekranlara merhaba demeye hazırlanıyor. SEYHAN SOYLU’DA YENİ BİR FORMATLA GELİYOR Programın içerik formatı Cannes’te Tv format ödüllü marjinal kimliği ile bilinen Televizyoncu ve Basın Mensubu Seyhan Soylu ait. Programda reyting uğruna kavga gürültü yerine seyirciye öbür TV kanallarındaki başarılı programları, başka mecralarda yer almak için yapılan rezaletleri, sosyal medyadaki anlık bilgileri aktaran bir nevi TV kanallarını denetleme programı geliyor. Denetlerken de tatlı – tatlı dalga geçecek. Bir nevi medya arkası haber programı geliyor. RAKİBİMİZ YOK TAKLİDİMİZ VAR Programın en büyük özelliği sunucuların zeki, akılcı ve akıcı konuşma yeteneğine sahip kişilerden oluşacak olması…” AL SANA HABER” isimli programda 5 ana karakter var. 2’si Kadın, 2’si Erkek ve O sürpriz isim. DENİZ AKKAYA’YA RAKİP TUĞBA EKİNCİ GELİYOR Bu karakterlerden ilki birinci kadın sunucusu, sivri dili kadar güzelliği ile de isminden sıkça bahsettiren Tuğba Ekinci oldu. Şimdiden heyecanlı olduğunu dile getiren Ekinci; “İlk kez bir programda sunuculuk görevini üstleneceğim. Bomba gibi programla yayına gireceğiz. İnsanlar artık aynı programları ve aynı yüzleri ekranda görmekten sıkıldı. Bizim rakibimiz gerçekten yok.

 

 

Deniz Akkaya gibi haberleri kişiselleştirmem, bizde cinsiyet ayrımcılığı, kendi geçmişimizi sorgulamadan, geçmiş ayıplarımızı kapamadan, başkalarını yargılamak bizim kitabımızda yok. Biz habere fakat objektif bakarız. İnsanları yermek, ayıbını yüzüne vurmak, sen şusun, busun gibi mahalle ağzı sığı söylemler bizim programımızda yok. İnsanlar doğruları bizden öğrenecek. Öbür programlar ise fakat bizim taklidimiz olur. Ahbap çavuş ilişkisi olmayan tamamen objektif bir program yapacağız. Ama kimilerinin da canını sıkacağız, çünkü yalnızca doğruları konuşacağız” diyerek konuştu. Programın öbür sunucuları henüz belli değil…

Kaynak:Tuğba Ekinci, Flash TV'de program sunuculuğu yapacak!