Kanal D'nin herkesi ekran başına toplayan dizisi Üç Kız Kardeş dün akşam 50. bölümüyle seyirci karşısına çıktı. Başrollerinde İclal Aydın, Reha Özcan, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu ve Berker Güven'in rol aldığı dram türündeki dizinin yeni bölümünü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; Üç Kız Kardeş son bölüm tek parça full izleme ekranı...

Üç Kız Kardeş son bölümde; Türkan ve Somer fuar için otele gittiklerinde birbirleri ile karşılaşır. Bu sırada Kartal ile de talihsiz bir tanışma gerçekleştirirler.

Bu sırada Rüçhan, Türkan'ın bulmuş olduğu fotoğraflar hakkında gerçekleri anladığında ise birden Nesrinler'in evine gider. İki ailenin yaşamış olduğu gerilim had safhaya ulaşır.

Derya ve Mustafa ise kendilerine yeni bir hayat kurmak için adımlar atmaya karar verir. Sevilay ise arkadan kendi oyunlarını sürdürmektedir. Dönüş herkesten bağımsız olarak geçmişini ve kimliğini ararken sona git gide yaklaşmaktadır.

Kartal'ın da fuara gittiğini öğrenen Rüçhan, bir türlü gerçekleştiremedikleri toplantı için randevuyu oluşturma fırsatı bulur. Fakat Kartal, Kormanlar'ın kendisini gözlerinde yerleştirdiği yerdeki kadar kolay lokma değildir. Somer ise beklenmedik bir anda Türkan'ın aklını karman çorman edecek bir itirafta bulunur.

Duyduklarını sindirmekte zorlanan Türkan şimdiden sonra yoluna bebeği ile tek başına devam etme kararı alır. Türkan'ın doğmayan bebeğinin asıl katilinin Mine olduğunu Somer'e kanıtlamak isteyen Rüçhan ise Türkan'ın yeni kararlarından habersizdir.

Üç Kız Kardeş Geçtiğimiz Bölümde Neler Olmuştu?

Dizinin bu hafta ekrana gelecek olan yeni bölümünün özeti şöyle; Türkan ve Somer için yolun sonuna gelinmiştir, hâkim boşanmalarına karar verir. Ancak Türkan, Rüçhan’a verdiği söz nedeniyle şirkette çalışmaya devam edecektir. Türkan’ın bu kararı, Kalenderlerin evinde büyük ses getirir. Rüçhan, Türkan’ı sahiplendikçe; Türkan ve ailesinin arasındaki mesafe büyümekte ve yaralar daha da derinden açılmaktadır. Mustafa’nın son hareketiyle Derya’nın sabrı tükenir ve evi terk eder. Derya’nın Mustafa’ya ders vermek adına yapacağı planla, Mustafa’nın aklı Derya konusunda karışacaktır.

Dönüş ise, tesadüfen bulacağı küçük bir anahtarın arkasında koskoca bir geçmişin yattığından henüz habersizdir. Boşanmış olmalarına rağmen aynı şirkette çalışmaya devam etmek, Türkan’ı da Somer’i de çok zorlamaktadır. Ancak Rüçhan’ın ikisini tekrardan bir araya getirmek için planları henüz sona ermemiştir. Rüçhan, Türkan’ı sözde hem kafasını dinleyip hem de işleri öğrenmesi için fuara gönderir. Rüçhan, her ne kadar planlarının kusursuzca işlediğini düşünse de aslında bu hamlesiyle Türkan’ın yeni hayatının kapısını kendi elleriyle aralamıştır.

Üç Kız Kardeş 50. Bölüm İzleme Ekranı

ÜÇ KIZ KARDEŞ SON BÖLÜM TEK PARÇA FULL İZLE