UZMAN PSİKOLOG PINAR ERKMEN'İN BAŞARI HİKAYESİ!

 

DÜNYA ÇAPINDA PSİKOTERAPİST UNVANINI KAZANAN PINAR ERKMEN 

 

Uzman Psikolog ve Psikoterapist Pınar Erkmen Maltepe Üniversitesi Psikoloji (tam burslu) Bölümü’nden 2011 yılında mezun olmuştur. Lisans eğitimi süresince bir dönem İtalya Torino Üniversitesi’nde eğitim almış. Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü’nde yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. Uzun süreçli bir psikoterapi eğitimi alarak dünya çapında psikoterapist unvanını kazandı. Aile Danışmanı ve oyun terapistidir.

 

Uzman Psikolog Pınar Erkmen meslek yaşamında çok sayıda bireysel terapi, çift terapisi, çocuk ve ergen terapisi uygulaması yapmıştır. Aynı zamanda yine pek çok kez bireysel psikolojik danışmanlık, çift ve aile danışmanlığı, evlilik danışmanlığı hizmetleri vermiştir. Çocuklarla oyun terapisi seansları gerçekleştirmiştir.

Panik bozukluk, depresyon, obsesif kompulsif bozukluk, anksiyete bozuklukları, kişilik bozuklukları çalışma alanlarındandır. Öz güven problemleri, ilişki problemleri, çiftlerde iletişim problemleri, aldatma diğer çalıştığı alanlardır. Bilişsel davranışçı terapi, kabul ve adanmışlık terapisi, metakognitif terapi ve daha birçok psikoterapi yöntemiyle İstanbul Nişantaşı'nda danışanlarına hizmet vermektedir.