TRT 1'in izleyenlerin yüreklerini dağlayan Yürek Çıkmazı dün akşam 25. bölümüyle ekranlara geldi. Gold Film imzası taşıyan dizinin başrollerinde Ayça Bingöl, Alp Navruz, İrem Helvacıoğlu ve Mesut Akusta yer alıyor. Toprak Karaoğlu'nun senaryosunu kaleme aldığı dizinin yeni bölümünü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; Yürek Çıkmazı son bölüm tek parça full izleme ekranı...

Yürek Çıkmazı son bölümde; Zeynep, altında bir işler gizli olduğundan şüphelendiği olayların sonunda Halil'in yaptığı fedakarlığı öğrenmiştir.

Mutluluğu ve acısı bir araya gelmiştir. Öğrenmiş olduğu gerçekler, hayatında koşulsuz güvendiği babasının yalanlarının ortaya çıkmasını sağlamıştır. Hayatının en zor yüzleşmesi için harekete geçmek isteyen Zeynep, Halil'den bu konda destek bekler.

Bir yandan Dündar Göreli, Halil'i Salkım'ı kendisine vermesi için sıkıştırmaya başlamıştır. Şüpheli gözleri Zeynep'in üstünden çekmek isteyen Halil ve Cem ise herkesi hayrete düşürecek planlarını yeniden devreye sokar.

Feride ise Kader'in asıl niyetini anlar ve babasına bunu kanıtlamak ister. Peşine düştüğünde onu Solmaz'ın mezarında bulur.

Feride'nin bunu gidip Yılmaz'a söylemesinden korkan Kader ise Halil'in kapısını çalar. Feride'nin söylemesine gerek kalmadan Yılmaz birden bu bilgiyi öğrenir.

Kader'in Solmaz'ın kardeşi olduğunu anlamasıyla birlikte gördüğü sanrıların etkisinde kalan Yılmaz resmen köşeye sıkışmıştır. Bu çıkmazı sonlandırabilmek için kurtulması gereken şey Kader'dir.

Yürek Çıkmazı Geçtiğimiz Bölümde Neler Olmuştu?

Baba evinden ayrılıp kendi ayaklarının üstünde durmaya başlayan Birsen hayatının en mutlu günlerini yaşıyordur. Ama Yılmaz onu mutsuz ve pişman etmek için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Dündar’a çalışmaya başlayan Caner, Halil hakkında gerçekleri öğrenmek için Yılmaz’a gider, özellikle de Salkım Göreli’nin kim olduğunu öğrenmek istiyordur. Yılmaz bilmiyordur tabii Salkım’ın kim olduğunu, ama biliyormuş gibi davranır Caner’e. Birsen’i işten kovarsan bildiklerimi anlatırım der. Dündar, Ali Fuat’ın kızının Zeynep olduğundan emindir nerdeyse. Halil içine çekildiği tuzağın farkındadır, Dündar’a gittiğinde onu bekleyen silahlı adamlar olduğunu görür. Halil bu meseleyi çözemezse Zeynep’in hayatı tehlikeye girecektir. Canı pahasına koruyacaktır Zeynep’i. Yılmaz’ın akıl sağlığı günden güne bozulmaya başlar. Yalnız kalmıştır ve ihanete uğradığını düşünmektedir. Kader, planı için en uygun zaman olduğunu düşünerek harekete geçer. Zeynep ve Halil ise Kader’in ne yapmaya çalıştığını anlamak için ortak hareket ediyordur. Bu sırada Zeynep Halil’den şüphelenmeye başlamıştır, onun bu “parayı tercih ettim” oyununun arkasında başka bir iş olduğundan emindir. O hala tanıdığı bildiği Halil’dir. Halil her ne kadar yok öyle bir şey dese de Zeynep inanmaz artık.

Yürek Çıkmazı 25. Bölüm Tek Parça İzleme Ekranı

YÜREK ÇIKMAZI SON BÖLÜM TEK PARÇA FULL İZLE