Star TV ekranlarında yayınlanan Yüz Yıllık Mucize, 7. bölümüyle ekranlara geldi. Başrollerinde Birkan Sokullu, Ebru Şahin ve Zerrin Tekindor'un yer aldığı Yüz Yıllık Mucize, ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Özellikle senaryosuyla seyircilerin ilgisini çeken dizi, her bölümünde yeni gelişmelerle ekrana geliyor. Yüz Yıllık Mucize'nin 8. bölüm fragmanı da yayınlandı. Bakalım yeni bölümde izleyenleri neler bekliyor?

İşte Yüz Yıllık Mucize 8. bölüm fragmanı ve son bölüm özeti...

Başrollerinde Birkan Sokullu, Ebru Şahin ve Zerrin Tekindor'un yer aldığı Yüz Yıllık Mucize, 7. bölümüyle seyirci karşısına çıktı. Bakalım son bölümde neler yaşandı?

Harika, Kemal'i yaralı bir halde bulunca kardeşi Zeren'den yardım istemek zorunda kalır. Kemal, kendisini bıçaklayan kişinin Cem olduğunu anlar ve onunla karşı karşıya gelir.

Süreyya ise Eşref'ten bir mektup alır. Daha sonra Harika'nın romanında okudukları da kafasının karışmasına sebep olur.

Cem ise Zeren'in sahne aldığı yeri öğrenir ve onu izlemeye gider. Bir yandan da Canan'dan şüphelenen Kemal, haklı çıkacaktır. Canan'ın evine giden Kemal, onun gerçek yüzünü öğrendiğini belirtir.

Turgut'un ise Canan'ı korumak için Kemal'e hiçbir şey söylememesi, Kemal'in güvenini sarsacaktır. Turgut ise bu güveni tekrar kazanmak için Süreyya'nın kime para gönderdiğini öğrenir ve Kemal ile paylaşır.

Harika ise Süreyya halasının Kemal ve Eşref ile ilgili söylediklerinden sonra soluğu Kemal'in yanında alır. Harika, Kemal'den hesap soracaktır.

Bakalım yeni bölümde neler olacak? Kemal'in yüz yıllık sırrı ortaya çıkacak mı?

Yüz Yıllık Mucize 8. Bölüm Fragman